چتر حمایت ستاد اجرایی فرمان امام بر سر سه قلوهای ایلامی
کد خبر: 4196959
تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۱

چتر حمایت ستاد اجرایی فرمان امام بر سر سه قلوهای ایلامی

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام، گفت: بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در راستای حمایت از جوانی و افزایش جمعیت از خانواده‌های سه قلویی و بیشتر حمایت جدی می‌کند.

محمد زارع، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان ایلام به گزارش ایکنا از ایلام به نقل از روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام، محمد زارع، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ایلام، امروز سه‌شنبه ۱۰ بهمن ماه با حضور در منزل خانواده دارای فرزند سه قلو در شهر ایلام با همراهی فرمانده انتطامی استان ایلام، اظهار کرد: بنیاد ۱۵ خرداد در گام دوم فعالیت‌های خود، دو موضوع محوری جمعیت و سلامت را سرلوحه کار خود قرار داده و کار ویژه‌های متعددی را در این زمینه در دست اجرا دارد که مهم‌ترین آن حمایت از فرزندآوری است.

وی افزود: طرح ملی حمایت از خانواده‌های دارای فرزند چند قلو آغاز شده و بسته‌های حمایتی که مشتمل بر کارت هدیه به مادر به تعداد فرزندان، اهدای بسته لبخند مادری به ازای هر یک از فرزندان و تأمین پوشک فرزندان به مدت شش ماه تقدیم این خانواده دارای فرزند سه قلو شد.

زارع با بیان اینکه حمایت از خانواده‌های سه‌قلو و بیشتر با جدیت در دستور کار بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام (ره) است، خاطرنشان کرد: با تمام توان در راستای خدمت به مردم استان و حمایت از طرح فرزندآوری پای کار هستیم. 

یادآور می‌شود، پدر این سه قلوها افسر فراجا است لذا فرمانده انتطامی استان ایلام و معاونان نیز حضور داشتند.

انتهای پیام
captcha