واگذاری اشتراک گاز رایگان به مددجویان نهاد‌های حمایتی در ایلام
کد خبر: 4131479
تاریخ انتشار : ۱۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۵

واگذاری اشتراک گاز رایگان به مددجویان نهاد‌های حمایتی در ایلام

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از واگذاری یک هزار و ۳۱۰ مورد اشتراک رایگان گاز رایگان به مددجویان تحت پوشش کمیته‌امداد، بهزیستی، خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان در نقاط مختلف شهری و روستایی این استان در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

محمود کشاورز مدیر عامل شرکت گاز ایلامبه گزارش ایکنا از ایلام، به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام، محمود کشاورز، مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه در مجموع یک هزار و ۳۱۰ اشتراک رایگان به مددجویان کمیته‌امداد، بهزیستی، خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان در نقاط شهری و روستایی استان به صورت رایگان واگذار شده است، افزود: این اقدام در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و تکالیف قانونی در جهت کمک به نیازمندان انجام شده است.

وی اظهار کرد: برای واگذاری اشتراک رایگان به خانواده‌های تحت حمایت کمیته‌امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی، خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان، اماکن مذهبی و ... از ابتدای سال‌جاری تاکنون، این خانواده‌ها و اماکن از پرداخت هزینه‌ اشتراک‌پذیری به مبلغ کل ۲ میلیارد و ۸۶۱ میلیون و ۸۵۸ هزار و ۴۰ ریال معاف و دارای اشتراک رایگان شده‌اند.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام به معافیت از پرداخت گازبهای مشترکین تحت پوشش نهاد‌های حمایتی اشاره و تصریح کرد: مبلغ ۲ میلیارد و ۸۱ میلیون و ۸۰۱ هزارو ۹۶۰ ریال بخشودگی هزینه‌ گازبها برای مشترکین تحت پوشش کمیته‌امداد و بهزیستی استان در طول سال ۱۴۰۱ منظور شده‌ است.

کشاورز گفت: در طول سال ۱۴۰۱ برای مدارس، مساجد و سایر مراکز قانونی دارای معافیت قانونی نیز مبلغ ۷۸۰ میلیون و ۵۶ هزار و ۸۰ ریال مشمولیت معافیت از پرداخت هزینه‌ گازبها اعمال شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام افزود: این شرکت در راستای انجام وظایف قانونی و مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به رفع محرومیت‌های استان، طبق مواد ۸۰/ج/۲ و ۸۸/ث/۵ قانون برنامه‌ ششم توسعه‌ کشور، این مهم را در دستور کار خود قرار داده است

وی با اشاره به این‌که اقدامات و فعالیت‌های این مجموعه در راستای توسعه‌ متوازن نعمت گاز در جامعه به ویژه افراد کمتر‌ برخوردار است، گفت: مددجویان نهاد‌های حمایتی که تاکنون از امتیاز و انشعاب گاز بهره‌مند نشده‌اند، می‌توانند با دریافت معرفی‌نامه از نهاد مربوطه و ارائه‌ آن به شرکت گاز، صرفاً یکبار از امتیاز کنتور و اشتراک رایگان گاز استفاده کنند.

انتهای پیام
captcha