کد خبر: 3855372
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۲
شاکرمی:
گروه فرهنگی - فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام بابیان اینکه سیره عملی، رفتاری، اخلاقی و زندگی ائمه اطهار (ع) بهترین الگو برای زندگی نسل امروز است، گفت: مراقب باشیم که دشمن بنیان خانواده ایرانی و اسلامی را از طریق فضای مجازی هدف قرار داده است.
سیره و زندگی ائمه اطهار (ع) بهترین الگو برای زندگی نسل امروز است
به گزارش ایکنا از ایلام، به نقل از روابط عمومی سپاه ایلام، جمال شاکرمی، فرمانده سپاه امیر المومنین (ع) استان ایلام امروز 16 آبان در مراسم نشست تحکیم خانواده و تجلیل از ۱۷۶ زوج جوان در شهرستان ملکشاهی اظهار کرد: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی بعدازاینکه نتوانستند در جنگ سخت کار از پیش ببرند برای ضربه زدن به ملت ایران اسلامی به تهاجم فرهنگی در ابعاد مختلف متوسل شدند.
وی بابیان اینکه امروزه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به ابزاری برای دشمنان در راستای ضربه زدن به اعتقادات، باورها و ارزش‌های جوانان و نوجوانان و سایر اقشار مختلف شده است، تصریح کرد: دشمن کانون و بنیان خانواده ایرانی و اسلامی را هدف قرار داده است و از ابزارهای مختلف به‌ویژه فضای مجازی برای ضربه زدن به بنیان خانواده استفاده می‌کند.
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام با اشاره به اینکه با مدیریت و رعایت حدومرزهای دینی و شرعی در فضای مجازی تا حدودی می‌توان خانواده‌ها را از گزند این آسیب‌ها محافظت کرد، گفت: باید فضایی ایجاد کرد که افراد خانواده در محیط خانه باهم تعامل بهتر و زمان گفت‌وگویی بیشتری داشته باشند.
وی بابیان اینکه همسران جوان از بدگمانی پرهیز می‌کنند و به نیازهای همدیگر توجه دارند، ابراز کرد: زوج‌های خوشبخت در کنار همدیگر احساس آرامش می‌کنند و در زندگی برنامه‌ریزی مناسب دارند.
شاکرمی با اشاره به اینکه حضرت امام (ره) یک الگوی مناسب در زمینه سبک زندگی اسلامی برای نسل جوان امروزی است، عنوان کرد: شهدای انقلاب و دوران هشت سال دفاع مقدس نیز دارای خصوصیات بارزی در سبک زندگی اسلامی بودند.
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام با اشاره به اینکه زوج‌های جوان نگذارند چشم‌هایشان به گناه آلوده شود و در فضای مجازی حدودات شرعی و عرفی را قائل شوند، گفت: تبعیت زنان از شوهران یکی از رازهای زندگی موفق هست و زوج‌های خوشبخت قدرشناس همدیگر هستند.
گفتنی است در پایان این مراسم از 176 زوج شهرستان ملکشاهی با اهداء یک جلد کلام‌الله مجید و یک‌تخته فرش تجلیل شد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: