کد خبر: 3826679
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹
حجت‌الاسلام عزیزی:
گروه فعالیت‌های قرانی ــ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام از برگزاری مرحله استانی چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در ایلام با رقابت ۱۸۵ نفر در رشته‌های مختلف خبر داد.
مرحله استانی مسابقات سراسری قرآن کریم از فردا در ایلام آغاز می‌شود
حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی عزیزی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام امروز در گفت‌و‌گو با ایکنا از ایلام اظهار کرد: مرحله شهرستان این دوره از مسابقات با شرکت ۳۵۰ نفر از ۲۰ خرداد سال جاری در نقاط مختلف استان برگزار شد و   ۱۸۵ نفر به مرحله استانی راه پیدا کردند.
وی با بیان اینکه مسابقات مرحله استان در دو روز در ۲۳ و ۲۴ تیرماه سال جاری در مرکز استان برگزار می‌شود، افزود: در روز ۲۳ تیرماه ۱۲۰ نفر از بانوان راه‌یافته به مرحله استانی و در ۲۴ تیرماه نیز ۶۵ نفر از آقایان در رشته‌های مختلف قرآنی با هم به رقابت خواهند پرداخت.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام گفت: در این دوره از مسابقات آقایان و بانوان بالای ۱۸ سال در رشته‌های حفظ ۵ ، ۱۰ ، ۲۰ جزء، حفظ کل، قرائت تحقیق و ترتیل، اذان، همخوانی و دعاخوانی به رقابت خواهند پرداخت و بیشترین میزان شرکت‌کننده در این دوره از مسابقات مربوط به رشته حفظ قرآن کریم است.
عزیزی با بیان اینکه نفرات اول رشته‌های یادشده در مرحله استان به مرحله کشور راه پیدا خواهند کرد، تصریح کرد: مرحله مقدماتی چهل و سومین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم در مردادماه سال جاری در شهر مقدس قم برگزار خواهد شد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: