کد خبر: 3812327
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶
حجت الاسلام کریمی تبار:
گروه سیاست و اقتصاد – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه‌ ایلام گفت: آمریکا در مناسبات خود به رمز پیروزی ملت ایران یعنی نصرت الهی بی‌توجه است و معجزه‌ طبس را فراموش کرده است.
آمریکا معجزه‌ طبس را فراموش کرده است
به گزارش ایکنا از ایلام، حجت‌الاسلام‌والمسلمین الله‌نور کریمی‌تبار، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه‌ ایلام امروز در خطبه های این هفته نماز جمعه ایلام، اظهار کرد: بیانات اخیر مقام معظم رهبری در جمع مسئولان و کارگزاران نظام بار دیگر توطئه دشمنان را نقش بر آب کرد و اهمیت مقاومت به‌جای مذاکره را بیشتر نمود و به مردم این اطمینان داده شد که جنگی در کار نیست چون توانایی دشمن کمتر از این است.
وی با تأکید بر اینکه مسئولان هم باید گوش‌به‌فرمان امام مسلمین باشند و رهنمودهای معظم‌له را اجرایی کنند، تصریح کرد: بحمدالله موضع مسئولان غزتمندانه بود و برای 1+5 خط و نشان کشیدند که پایبند برجام باشند و در غیر این صورت شاهد کاهش همکاری‌ها خواهیم بود.
امام جمعه‌ ایلام تصریح کرد: آمریکا در مناسبات خود به رمز پیروزی ملت ایران یعنی نصرت الهی بی‌توجه است و معجزه‌ی طبس را فراموش کرده است ، حرکت ناوگان‌ها چیز تازه‌ای برای ما نیست و هزینه‌ی تریلیون‌ها دلار برای مقابله با نظام ما، برای همگان روشن است و همه‌ی اینها نشان داده که «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند».
نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام با اشاره به توصیه‌های راهبری و جدی مقام معظم رهبری برای همه‌ی قوا و مردم، گفت: اگر به ظرفیت‌های داخلی و توان جوانان تکیه شود همه‌ی مشکلات حل خواهد شد.
کریمی‌تبار با تأکید بر اصلاح الگوی مصرف در شرایط کنونی ، ابراز امیدواری کرد هم در مردم این فرهنگ نهادینه شود و هم مسئولان اجرایی در ارائه‌ی یارانه‌ی سرمایه‌هایی مانند بنزین به این مهم توجه داشته باشد.
وی با اشاره به در پیش بودن شب‌های قدر، تصریح کرد: مؤمنان خداجو این فرصت‌‌ها را قدر بدانند و از فیوضات آن بهره‌مند شوند و در طول ماه به اکرام ایتام و اطعام نیازمندان توجه داشته باشند.
 انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: