کد خبر: 4218081
تاریخ انتشار : ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۲

اخلاص در عمل عامل محبوبیت شهید آیت‌الله رئیسی بود

امام جمعه ایلام با بیان اینکه اخلاص در عمل عامل محبوبیت شهید آیت‌الله رئیسی بود، گفت: شهید جمهور اسوه و الگوی خدمت در نظام اسلامی بودند.

نیروی انتظامی ایلام

به گزارش ایکنا از ایلام به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر نماینده مقام معظم رهبری، حجت‌الاسلام والمسلمین الله‌نور کریمی‌تبار، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، روز گدشته در مراسم گرامیداشت شهدای خدمت و در جمع کارکنان انتظامی استان در حسینه سیدالشهدا (ع) ستاد انتظامی استان، اظهار کرد: مردم قدرشناس هستند و عاشقان قدرت را از تشنگان قدرت تشخیص می‌دهند و این را در مراسم تشییع شهدای خدمت در چند روز اخیر نشان دادند.
 
وی با اشاره به اینکه چهره و خدمات آیت الله رئیسی برای ما ناشناخته است، اضافه کرد: دلسوزی برای مردم و اقدامات جهادی از خصایص ارزنده‌ای بود که این شهید برجسته را نزد مردم محبوب کرده بود.
 
امام جمعه ایلام با بیان اینکه وقوع این حادثه باعث عکس العمل در سایر کشورها شد، گفت: اعلام عزای عمومی در کشورهای همسایه و شرکت مقامات بلند پایه از اقصی نقاط جهان در مراسم تشییع شهید جمهور نشان دهنده انسجامی است که ایشان در زمان خدمت با سایر کشورها برقرار کرد.
 
حجت‌الاسلام کریمی‌تبار از شهید آیت الله رئیسی به عنوان یک الگو و سرمشق برای کارگزاران نظام نام برد و گفت: ثمرات خون شهدای خدمت ان شاءالله در انتخابات بعدی است و مردم می‌دانند به چه کسی رای بدهند که مسیر تبعیت پذیری از رهبری را ادامه دهند.
 
امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه از خداوند به خاطر داشتن ولایت فقیه شاکریم و با حضور معظم له هیچ گونه آسیبی به مملکت وارد نمی‌شود، گفت: انقلاب اسلامی در طول زمان حوادث سخت‌تری را پشت سرگذاشته و حتی زمانی که وقوع برخی جریانات فضا را برای تغییر نظام فراهم کرده بود، نقش ولایت فقیه باعث شد دشمن به اهدافش نرسد.
انتهای پیام
captcha