همایش پیاده‌روی در ۱۲ شهرستان ایلام به‌مناسبت روز دختر برگزار شد
کد خبر: 4216361
تاریخ انتشار : ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۰

همایش پیاده‌روی در ۱۲ شهرستان ایلام به‌مناسبت روز دختر برگزار شد

همایش پیاده‌روی خانوادگی امروز، ۲۸ اردیبهشت‌ماه به‌مناسبت روز دختر و دهه کرامت در ۱۲ شهرستان ایلام برگزار شد.

پیاده روی در ایلامبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان ایلام، شهاب شهبازی‌، مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام، امروز، ۲۸ اردیبهشت‌ماه در همایش پیاده‌روی خانوادگی در جمع خبرنگاران گفت: دستورالعمل اجرایی همایش سراسری پیاده‌روی خانوادگی به‌مناسبت روز دختر با شعار «دختر قوی، مادر قوی، ایران قوی» از سوی وزارت ورزش و‌ جوانان و فدراسیون ورزش‌های همگانی به استان‌ها ابلاغ شد.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام، هدف از برگزاری این همایش‌ها را ترویج فرهنگ ورزش همگانی و تقویت پیوند‌های خانوادگی از طریق برگزاری همایش‌های پیاده‌روی خانوادگی برشمرد و افزود: افزایش آگاهی جامعه نسبت به اهمیت ورزش در زندگی روزمره، ایجاد زمینه تقویت ارزش‌های ملی و اعتقادی، ترویج سلامتی و نشاط خانوادگی از طریق ورزش خانوادگی و ایجاد فرصت‌هایی برای تعامل و هم‌افزایی بین خانواده‌ها و جامعه از جمله اهداف این طرح سراسری است که در کل کشور به‌صورت همزمان برگزار شد.
 
وی با اشاره به اینکه در این همایش‌ها به قید قرعه به شرکت‌کنندگان جوایز نفیسی اهدا شد، تصریح کرد: شرکت‌کنندگان مسافت ۳ کیلومتری از میدان ۲۲ بهمن شهر ایلام تا ورزشگاه تختی را پیاده‌روی کردند. همچنین در محل تجمع برنامه‌های فرهنگی ورزشی به مناسبت دهه پربرکت کرامت اجرا شد.
 
مدیرکل ورزش و جوانان گفت: این همایش امروز در سطح ۱۲ شهرستان استان به‌طور همزمان برگزار شد.
انتهای پیام
captcha