قرارگاه رسانه‌ای اربعین در مرکز پیگیری می‌شود
کد خبر: 4213593
تاریخ انتشار : ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۴۲
رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت:

قرارگاه رسانه‌ای اربعین در مرکز پیگیری می‌شود

سپهر خلجی با بیان اینکه منابع لازم برای حوزه اطلاع‌رسانی باید تأمین شود و هر پروژه و طرح باید پیوست رسانه‌ای داشته باشد، گفت: قرارگاه رسانه‌ای اربعین استان به‌عنوان یکی از ضرورت‌ها در مرکز پیگیری می‌شود.  

قرارگاه رسانه‌ای اربعین در مرکز پیگیری می‌شودبه گزارش ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، حسن بهرام‌نیا، استاندار ایلام در نشست هم‌اندیشی با اصحاب رسانه و فعالان مجازی استان که با حضور سپهر خلجی، رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت برگزار شد، اظهار کرد: با پشتیبانی ریاست محترم جمهور و هم‌صدایی رسانه‌های استان، پرونده مالیاتی نفت و گاز استان پس از ۴۳ سال به استان منتقل شد.
 
نماینده عالی دولت در استان ایلام گفت: گفتمان دولت سیزدهم، گفتمان مردمی ایران قوی است و از همه رسانه‌هایی که در انعکاس خدمات دولت تلاش کردند به‌صورت ویژه قدردانی می‌شود.
 
بهرام‌نیا با اشاره به مشارکت بالای مردم استان در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: رسانه‌ها در مشارکت ۵۳.۲۹ درصدی مردم در انتخابات نقش‌آفرین بودند و در کنار صدا‌وسیما، سپاه، بسیج و دیگر عوامل موجب شدند که استان ایلام جزو چهار استان برتر در بحث مشارکت مردم در انتخابات قرار گیرد.
 
وی اضافه کرد: در جنگ ترکیبی و شناختی دشمن، رسانه‌ها با سلاح خود که قلم و تحلیل آنهاست روشنگری کرده و نقشه شوم دشمنان را خنثی کردند‌.
 
در این نشست سپهر خلجی، رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت اظهار کرد: وسیله آموزش بسیار مهم است، ظرف چند روز آینده فراخوانی با همکاری سازمان امور اداری و  استخدامی خواهیم داشت برای دعوت به همکاری از افراد توانمند برای کمک به آموزش روابط عمومی‌ها، که این یک نهضت بزرگ برای حوزه اطلاع‌رسانی کشور محسوب می‌شود.
 
وی افزود: دولت بزرگ‌ترین کنشگر رسانه‌ای و ارتباطی در کشور است و بیشترین حجم پروژه‌های کلان و مهم در استان‌ها به سرانجام می‌رسد و این نشان می‌دهد که دولت سیزدهم به همه استان‌ها توجه دارد.
 
خلجی با بیان اینکه همه باید کمک کنیم ایلام پیشرفت کند و هر کس دوست‌دار ایلام است باید یک گام در جهت توسعه و پیشرفت ایلام بردارد، ادامه داد: برای پیشرفت استان دو وظیفه مطالبه‌گری پیشرفت استان و تبیین و روشنگری دقیق است که باید با تمام توان برای این دو مهم تلاش کنیم.
 
رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت اضافه کرد: ایلام نقش مهمی در طول دوران انقلاب، دفاع مقدس و مرزبانی از کشور دارد و سه هزار شهید والامقام سند افتخار‌ی برای ولایت‌مداری مردم ایلام است.
 
وی تأکید کرد: قرارگاه رسانه‌ای اربعین استان به‌عنوان یکی از ضرورت‌ها در مرکز پیگیری می‌شود.  
 
خلجی با بیان اینکه مدیران اهمیت کار اطلاع‌رسانی را درک کنند و بیش از گذشته به روابط‌‌ عمومی‌ها توجه کنند، تصریح کرد: بخش استان‌های پایگاه اطلاع‌رسانی دولت از سال گذشته تقویت شده است و ما تلاش داریم ضعف روابط‌ عمومی‌ها به تدریج برطرف شود.
 
وی بیان کرد: با توجه اینکه رسانه‌های رسمی هر استان نمی‌توانند تمام ابعاد و وقایع استان را پوشش دهند، استفاده از ظرفیت رسانه‌های محلی برای تقویت اطلاع‌رسانی مهم و اساسی است. منابع لازم برای حوزه اطلاع‌رسانی باید تأمین شود و هر پروژه و طرح باید پیوست رسانه‌ای داشته باشد.
 
خلجی تصریح کرد: مبارزه با فساد یکی از شعارهای دولت سیزدهم است که اطلاع‌رسانی دقیق و مسنجم در این حوزه بسیار مهم است.
انتهای پیام
captcha