حضور حداکثری مردم در انتخابات یعنی عزت و سربلندی ایران اسلامی‌
کد خبر: 4202649
تاریخ انتشار : ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۴

حضور حداکثری مردم در انتخابات یعنی عزت و سربلندی ایران اسلامی‌

نماینده‌ ولی‌فقیه در استان و امام‌ جمعه‌ ایلام و استاندار ایلام در پیام مشترکی، مردم را به حضور گسترده در انتخابات ۱۱ اسفندماه دعوت کردند.

امام چمعه و استاندار ایلام، انتخاباتبه گزارش ایکنا از ایلام، متن پیام مشترک حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین الله‌نور کریمی‌تبار نماینده‌ ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه‌ ایلام و حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف، آگاه و همیشه در صحنه‌ استان ایلام؛ اکنون که در این مقطع حساس تاریخی که یکی از مهم‌ترین و سرنوشت‌سازترین انتخابات‌ها را در پیش‌روی خود داریم ضرورت مشارکت حداکثری در پای صندوق‌های رای بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود.

تاریخ و تجربه‌ عمر مبارک نظام اسلامی گواهی می‌دهد هر زمان مردم در صحنه بوده‌اند شاهد توفیقات و دستاوردهای بی‌بدیل و تاریخی بوده‌ایم و امروز نیز این حضور پرشکوه می‌تواند کشور را در دستیابی به اهداف پیش‌رو موفق و دشمنان این نظام مقدس را در اعمال نقشه‌های شوم و ظالمانه‌شان بیش از پیش مایوس و ناامید بسازد.

به یقین عرصه‌ انتخابات، تجلی حضور مردمی ولایت‌مدار و ایثارگر است که در بیش از چهار دهه‌ پرفراز و نشیب پس از انقلاب شکوهمند اسلامی به ندای امام‌ راحل (ره) و رهبر فرزانه‌ انقلاب (مدظله‌العالی) لبیک گفته و با تمسک به آیه‌ی شریفه «انّ الله لا یُغیِّرُ ما بقوم حتّی یغیّروا ما بانفسهم» با شرکت در ۳۸ انتخابات که در نوع خود در دنیا کم نظیر و حتی بی‌نظیر است، سرنوشت خود را رقم زده و از انقلاب و کشور و نظام مردم‌سالاری دینی خود پاسداری کرده‌اند.

اکنون که در آستانه‌ انتخابات مهم و سرنوشت ساز دوازدهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره‌ مجلس خبرگان رهبری در روز جمعه ۱۱ اسفندماه قرار گرفته‌ایم، از همه‌ آحاد مختلف مردم سلحشور و شریف استان ایلام دعوت می‌کنیم با حضور گسترده در انتخابات پیش‌رو، موجبات اقتدار بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم آورده و با انتخاب نمایندگان اصلح و شایسته برای حضور در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، حق تعیین سرنوشت خود را به منصه‌ ظهور رسانده و امکان تسریع در پیشرفت همه‌ جانبه‌ کشور را فراهم سازند.

بی‌شک حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای موجب عزت، اعتلا، سربلندی و سرافرازی کشورمان در اقصی نقاط دنیاست و این حضور به منزله‌ القای انرژی به دوستداران این آب و خاک، دوستداران نظام و دوستداران دین و مذهب چه در داخل و چه در خارج است.

در پایان توفیق و سربلندی ملت شریف ایران اسلامی به‌ویژه مردم شریف استان ایلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمائیم.

انتهای پیام
captcha