شعارهای انقلاب اسلامی همان شعارهای پیامبران الهی است
کد خبر: 4198414
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۴
نماینده ولی فقیه در ایلام:

شعارهای انقلاب اسلامی همان شعارهای پیامبران الهی است

امام جمعه ایلام گفت: شعارهایی همچون اخلاق، استقلال، معنویت، خداپرستی، کمک به دیگران، عدالت خواهی و... که امام راحل در این انقلاب آورد، همان شعار پیامبران الهی است.

حجت الاسلام کریمی تبار، امام جمعه ایلام

به گزارش ایکنا از ایلام به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی امام جمعه ایلام، حجت‌الاسلام والمسلمین الله‌نور کریمی‌تبار، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، امروز، ۱۷ بهمن ماه در همایش هادیان سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: گام‌های طی شده برای پیروزی انقلاب اسلامی را باید فراموش نکنیم و اینکه کجا بودیم و به کجا رسیدیم را نباید از یاد ببریم. 

وی افزود: زمانی شاه مملکت دست نشانده بیگانگان بود، عزت ملت ایران پایمال شده بود، آمریکایی‌ها از مصونیت قضایی برخوردار بودند و با یک اشاره انگلیس بحرین از ایران جدا شد اما امام امت، انقلابی از صنف انقلاب اولیای الهی به وجود آورد و در ملت ما با نفس مسیحایی خود، روح استقلال‌طلبی، بندگی خدا و آزادی‌خواهی دمید.

امام جمعه ایلام خاطرنشان کرد: در حالی‌که جهان تحت سیطره دو بلوک شرق و غرب بود و یک سوی آن پیمان ورشو و سوی دیگرش پیمان ناتو بود، انقلابی به نام دین در ایران ه بوجود آمد که جهانیان را متحیر ساخت. 

حجت‌‌الاسلام والمسلمین کریمی‌تبار افزود: امروز ایران اسلامی در کانون توجه روزافزون دوستان در اقصی نقاط جهان است و در کانون دشمنی دشمنان قسم خورده دین و معنویت نیز قرار دارد.

وی تصریح کرد: همان طوری که در جنگ آثار تحولی آن را در جامعه اعم از پیر و جوان با ایثار و از خودگذشتگی دیدیم، آثار این تحول معنوی و اخلاقی را امروز در مساجد و نمازهای جمعه و جماعات و اعتکاف مشاهده می‌کنیم.

امام جمعه ایلام گفت: شعارهایی همچون اخلاق، استقلال، معنویت، خداپرستی، کمک به دیگران، عدالت خواهی و... که امام راحل در این انقلاب آورد، همان شعار پیامبران الهی است و به همین خاطر این انقلاب جاودانه خواهد بود.

وی ضمن اشاره به تحولات اخیر جهان اسلام افزود: آثار معنویت و ایثار ملت ایران و انقلاب اسلامی را امروز در مقاومت مردم غزه و یمن می‌بینیم و معنویت انقلاب اسلامی به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی نظام دو قطبی جهان را بر هم زده است.

حجت‌الاسلام کریمی‌تبار اظهار کرد: امروز فریاد حمایت از مظلومان به تاسی از انقلاب اسلامی در دنیا بلند است و دنیا مرعوب رسانه‌های صهیونیستی نشده است.

نماینده ولی فقیه در استان خاطر نشان کرد: امروز دشمنان در تلاش هستند تا دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران را محو کرده و گسست نسلی ایجاد کنند، توقعات را بالا ببرند و روحیه شکر را به ناشکری تبدیل کنند لذا باید مراقب باشیم.

امام جمعه ایلام گفت: ما امروز با یک جنگ شناختی، ترکیبی و جنگ اقتصادی مواجه هستیم که مردم پای صندوق‌های رأی نروند و در این راستا رسالت همه به خصوص خواص سنگین است که اگر خدای ناکرده کوچک‌ترین کوتاهی کنیم آثار زیان‌بار آن را در حوزه امنیت و اقتصاد خواهیم دید.

انتهای پیام
captcha