نشست قرارگاه عفاف و حجاب در ایلام برگزار شد
کد خبر: 4132621
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۰

نشست قرارگاه عفاف و حجاب در ایلام برگزار شد

نشست قرارگاه عفاف و حجاب به ریاست وزیر کشور و به‌صورت ویدئو کنفرانس با حضور استانداران سراسر کشور امروز، ۲۰ فروردین‌ماه در استانداری ایلام برگزار شد.

نشست قرارگاه عفاف و حجاب در استانداری ایلامبه گزارش ایکنا از ایلام به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام، حسن بهرام‌نیا، استاندار ایلام امروز، ۲۰ فروردین‌ماه، در نشست قرارگاه عفاف و حجاب استان که به ریاست احمد وحیدی، وزیر کشور و به‌صورت ویدئو کنفرانس با حضور استانداران سراسر کشور، در سالن شهید رجایی استانداری ایلام برگزار شد از برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب استان با اهتمام اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خبر داد و گفت: این نمایشگاه فردا،21 فروردین ماه در مجتمع فرهنگی و هنری شهر ایلام افتتاح می‌شود.

وی در ادامه افزود: در راستای نهادینه شدن فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه، این نمایشگاه به مدت یک هفته فعال و در صورت نیاز و بنا به شرایط مدت زمان فعالیت این نمایشگاه تمدید می‌شود.

بهرام‌نیا ادامه داد: در این نمایشگاه «البسه ایرانی و اسلامی» با تیکه بر نماد بومی به‌ویژه در حوزه بانوان عرضه می‌شود.

نماینده عالی دولت در استان ایلام گفت: لازم می‌دانم از طرف قرارگاه حجاب و عفاف استان ایلام از اقدامات و تلاش‌های وحیدی وزیر کشور و اعضای قرارگاه در قرارگاه عفاف و حجاب کشور قدردانی کنم.

انتهای پیام
captcha