کد خبر: 4104280
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۲

تدفین 4 شهید گمنام در ایلام

پیکر ۴ شهید مطهر گمنام در استانداری ایلام، دانشگاه پیام‌نور شهر ایلام، دانشگاه فرهنگیان و روستای زنجیره چرداول تشییع و تدفین می‌شوند.

شهید گمنامبه گزارش ایکنا از ایلام، محمدسبحان حسنی، معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار ایلام، عصر امروز، 12 آذرماه در نشست هماهنگی جانمایی مزار شهدای گمنام در استان که در سالن جلسات حمد حیدری استانداری برگزار شد، اظهار کرد: جایگاه شهدا نزد خداوند متعال بسیار والا و در کشور نیز شهدا همواره مورد عنایت و توجه ویژه مردم هستند.

وی ادامه داد: خاکسپاری هر شهید مطهر در هر مکان به آن منطقه و مکان قداست می‌بخشد و فضای معنوی ایجاد می‌کند و برای هر مدیر افتخار بزرگی است که در مسیر شهدا حرکت کند و در راستای گرامیداشت یاد و خاطره این شهدا تلاش و اهتمام داشته باشد.

سعید هژبری، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام نیز در این نشست اظهار کرد: شهدا جان عزیز خود را برای کشور و مردم فدا کردند و ما هم در قبال آنان باید انجام وظیفه کنیم.

در این نشست مقرر شد چهار شهید مطهر گمنام در استانداری ایلام، دانشگاه پیام‌نور شهر ایلام، دانشگاه فرهنگیان و روستای زنجیره چرداول تشییع و خاکسپاری شوند و المانی نیز ساخته شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha