به گزارش ایکنا از اصفهان، مراسم راهپیمایی 22 بهمن، از ساعت 9:30 صبح آغاز میشود. مسیرهای هشتگانه راهپیمایی 22 بهمن در اصفهان به شرح زیر است:
مسیر شماره یک: مسجد مصلی ـ میدان قدس ـ خیابان هاتف ـ میدان امام علی(ع) ـ چهارراه شکرشکن ـ خیابان حافظ ـ میدان امام خمینی (ره)
مسیر شماره دو: مسجد آیتالله خادمی ـ میدان شهدا ـ خیابان چهارباغ پایین ـ میدان امام حسین(ع) ـ خیابان سپاه ـ میدان امام خمینی (ره)
مسیر شماره سه: مسجد صاحبالزمان(عج) ـ خیابان صاحبالزمان(عج)، چهارراه ولیعصر ـ میدان احمدآبادـ خیابان احمدآباد ـ چهارراه شکرشکن ـ خیابان حافظ ـ میدان امام خمینی (ره)
مسیر شماره چهار: مسجد نورباران ـ چهارراه نور باران ـ خیابان شریف واقفی ـ چهارراه نقاشی ـ چهارراه شکرشکن ـ خیابان حافظ ـ میدان امام خمینی(ره)
مسیر شماره پنج: مسجد حجت اکبر ـ خیابان شیخ صدوق ـ پل فردوسی ـ خیابان فردوسی ـ مسجد الاقصی ـ میدان فلسطین ـ خیابان استانداری ـ خیابان سپاه ـ میدان امام خمینی(ره)
مسیر شماره شش: مسجد الهادی ـ میدان انقلاب اسلامی ـ خیابان کمال اسماعیل ـ خیابان پاسداران (باغ گلدسته) ـ خیابان آمادگاه ـ میدان فلسطین ـ خیابان استانداری ـ خیابان سپاه ـ میدان امام خمینی(ره)
مسیر شماره هفت: مسجد جامع گورتان، مسجد بهاران چی ـ خیابان آتشگاه ـ میدان جهاد ـ خیابان صارمیه ـ خیابان آیتالله طالقانی ـ میدان امام حسین(ع) ـ خیابان سپاه ـ میدان امام خمینی (ره)
مسیر شماره هشت: مسجد موسی بن جعفر (ع) ـ خیابان حکیم نظامی ـ خیابان نظر شرقی ـ خیابان توحید ـ خیابان شهید مطهری ـ میدان انقلاب اسلامی ـ خیابان کمال اسماعیل ـ خیابان پاسداران ـ میدان امام حسین(ع) ـ خیابان سپاه ـ میدان امام خمینی (ره)
انتهای پیام