کد خبر: 3872495
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
گروه اجتماعی ــ مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی استان ایلام با حضور ابتکار، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده افتتاح شد.
مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی ایلام با حضور معاون رئیس‌جمهور افتتاح شد
به گزارش ایکنا از ایلام، معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور امروز 28 دی ماه در این مراسم اظهار کرد: حضور در بین جوانان ایده‌پرداز  ایلامی در این مرکز برای من بسیار مغتنم است و از همه‌ی دست‌اندرکاران این مرکز تشکر می‌کنم.
وی گفت: تجربه بسیار خوبی از همکاری با جهاددانشگاهی داریم و هم‌اکنون طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با همکاری این نهاد در  حال برگزاری است و عملکرد جهاددانشگاهی در این زمینه بسیار خوب است.
معاون رئیس جمهور تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم این فعالیت‌های مشترک با جهاددانشگاهی را توسعه بدهیم و در آینده هم بتوانیم در معاونت زنان و خانواده از طرح‌های مرتبط با فناوری‌های نوین و شرکت‌های دانش‌بنیان و مراکز شکوفایی و نوآوری که برای جوانان و دختران فارغ‌التحصیل بیشتر حمایت کنیم.
ابتکار ادامه داد: یکی از طرح‌هایی که در استان ایلام برای اشتغال‌آفرینی دختران و زنان سرپرست خانوار اجرا خواهد شد، طرح «کمند» است که امیدواریم زمینه بسیار خوبی برای اشتغال‌آفرینی باشد.
معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: با وجود شرایط تحریم و جنگ ظالمانه علیه کشور و تلاش تک تک ایرانیان  و مخصوصا جوانان، با قوت قلب و  دانش و توانمندی و با توکل جوانان بر خدا  بر مشکلات فائق می‌آییم و ایران مستحکم و پیروز را به جهانیان نمایش بگذاریم.
به گزارش ایکنا، معصومه ابتکار امروز با حضور در استان ایلام ضمن شرکت در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان از کارگاه‌های تولیدی زنان ایلامی نیز بازدید و بازارچه دائمی فروش این تولیدات را نیز افتتاح کرد.
دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی نیز در آیین افتتاح به صورت ویدئو کنفرانس نظرات خود را درباره مراکز نوآوری و شکوفایی و اهداف این مراکز بیان کردند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: