کد خبر: 3851540
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۲
محبی اعلام کرد:
گروه فرهنگی - مسئول امور فرهنگی اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از ارسال ۶۰ عنوان کتاب به دبیرخانه سومین دوره جایزه کتاب سال استان ایلام خبر داد.
ارسال ۶۰ عنوان کتاب به دبیرخانه سومین دوره جایزه کتاب سال استان ایلام
به گزارش ایکنا از ایلام به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، منصور محبی، مسئول امور فرهنگی اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام امروز 29 مهر ماه با اعلام این خبر اظهار کرد: با پایان مهلت ارسال آثار به دبیرخانه سومین دوره جایزه کتاب سال استان ایلام، تعداد ۶۰ عنوان کتاب با موضوعات گوناگون ادبی، دینی و مذهبی، دفاع مقدس، فرهنگ و آداب و رسوم بومی محلی و ... توسط نویسندگان، ناشران و اهل قلم، به دبیرخانه ارسال شد.
وی بیان کرد: در این دوره آثار نویسندگان استان ایلام در همه موضوعات و آثار نویسندگان غیر ایلامی با موضوع ایلام که در سال‌ ۹۷ چاپ شده بودند، برای بررسی و داوری پذیرفته شدند.
وی افزود: آثار رسیده به دبیرخانه، برای داوری به خانه کتاب جمهوری اسلامی ایران در تهران ارسال شده‌اند و پس اعلام نتایج نهایی داوری توسط اساتید استانی و کشوری، مراسم اختتامیه جایزه کتاب سال استان در آذرماه سال جاری و هم‌زمان با هفته پژوهش برگزار خواهد شد.
مسئول امور فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام عنوان کرد: آن دسته از آثار که به زبان کردی و با موضوع فرهنگ بومی و محلی استان است، توسط داوران استانی بررسی و داوری خواهد شد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: