کد خبر: 3828621
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۷
یاری خبر داد:
گروه اجتماعی - فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: تلاش‌های ماموران انتظامی شهرستان مهران، کشف ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال قطعات خودروهای خارجی قاچاق را به همراه داشت.
کشف قطعات خودروهای خارجی قاچاق در مهران
به گزارش ایکنا از ایلام به نقل از کانال اطلاع رسانی پلیس، نورعلی یاری، فرمانده انتظامی استان ایلام امروز بیست و نهم تیر ماه اظهار کرد: ماموران کلانتری مرکزی و پلیس امنیت عمومی شهرستان مهران با انجام کار اطلاعاتی در راستای مبارزه با قاچاق کالا وارز از وجود یک واحد مسکونی دارای قطعات خودرو خارجی قاچاق در سطح شهر مطلع شدند.
وی ادامه داد: ماموران پس از هماهنگی قضائی، بلافاصله جهت بررسی موضوع نسبت به بازرسی منزل مورد نظر اقدام و موفق به کشف و ضبط تعداد ۴۵۰ قلم انواع قطعات یدکی خودرو به ارزش ۲ میلیارد  و ۱۰۰ میلیون ریال شدند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم، قطعات مذکور را از کشور عراق وارد کرده بود، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر که با تشکیل پرونده قضائی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع  قانونی داده شد.
یاری برخورد قاطعانه با قاچاق کالا و ارز  را از برنامه‌های اصلی پلیس عنوان کرد و گفت: قاچاقچیان، مخلان نظم اقتصادی جامعه هستند که باید با قاطعیت با آن‌ها برخورد شود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: