کد خبر: 3825835
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴
گروه اجتماعی ــ مدیر حوزه‌های علمیه استان ایلام با اشاره به وضعیت فرهنگی جامعه، گفت: حوزه علمیه ایلام باید در رشد اخلاقی جامعه به خوبی ایفای نقش کند و برای تحقق این امر، باید در پارک‌ها، مدارس و مساجد سطح استان، کلاس‌های درس اخلاق عمومی برگزار شود.
کلاس‌های درس اخلاق در اماکن عمومی برگزار شودبه گزارش ایکنا از ایلام، به نقل از روابط عمومی حوزه علمیه ایلام، حجت‌الاسلام و المسلمین وعد مرادبیگی، مدیر حوزه‌های علمیه استان ایلام، امروز، 18 تیر ماه در شورای معاونین حوزه علمیه استان ایلام ضمن تبریک دهه کرامت اظهار کرد: حوزه علمیه استان در دوران رشد است و باید برای شتاب بخشی به این مهم برنامه‌ریزی دقیق و مدون داشت.

وی در ادامه با اشاره به وضع فرهنگی جامعه، تصریح کرد: در بحث امر به معروف و نهی از منکر باید از تمام ظرفیت‌های طلاب، اساتید و روحانیون استان استفاده شود و با اجرای برنامه‌های فرهنگی در محیط های عمومی به ویژه پارک ها، با همرایی نهادهای فرهنگی و دستگاه‌های اجرایی بخصوص شهرداری، در راستای سالم سازی فرهنگ جامعه تلاش شود.

مدیر حوزه علمیه استان ایلام اظهار کرد: حوزه علمیه ایلام باید در رشد اخلاقی جامعه به خوبی ایفای نقش کند و برای تحقق این امر، باید در پارک‌ها، مدارس و مساجد سطح استان، کلاس‌های درس اخلاق عمومی برگزار شود.

وی در پایان، بر رشد برنامه‌های فرهنگی، پژوهشی، تهذیبی، آموزشی و دانش افزایی اساتید حوزه استان تاکید کرد و گفت: برنامه هفتگی حضور در مدارس و رسیدگی به مشکلات طلاب در دستور کار قرار دارد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: