کد خبر: 3813247
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
گروه اجتماعی – فرمانده مرزبانی کشور در مراسم معارفه فرمانده جدید مرزبانی ایلام، گفت: امروز شرف و عزت ما مدیون سکاندار نظام اسلامی و محور عزت ما ولایت‌فقیه است.
فرمانده جدید مرزبانی استان ایلام معارفه شد
به گزارش ایکنا از ایلام، قاسم رضایی، فرمانده مرزبانی کشور امروز سی‌ام اردیبهشت ماه در مراسم معارفه فرمانده جدید مرزبانی استان ایلام، اظهار کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران این افتخار را دارند پیشتاز باشند آن هم نه تنها در چارچوب مرز جمهوری اسلامی ایران، بلکه در هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای جغرافی ایران انجام تکلیف می‌کنند که همین امر جمهوری اسلامی را شکست ناپزیر کرده است.
وی با تجلیل از مرزداری مردم ایلام، گفت: این مردم شریف در میزبانی از زائران عتبات عالیات زیباترین جلوه‌های مهمان‌نوازی را به نمایش می‌گذارند و شناسنامه‌ آنان نقش آنان در دفاع مقدس و تقدیم 3 هزار شهید در این مسیر است.
محمد نوذری، معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام، نیز در این مراسم، اظهار کرد: در نظام اسلامی ما چیزی به نام تودیع نداریم به ‌ویژه در حوزه نظامی و انتظامی چون پرچم خدمت از دست یک فرمانده به فرماندهی دیگر داده می‌شود .
وی گفت: دکترین سیاست خارجی که در منطقه اثرگذار بوده و امنیتی که امروز در مرزها و داخل کشور وجود دارد به برکت‌ وجود نیروی‌های نظامی و انتظامی است.
در این مراسم از سرهنگ «یحیی الهی» فرمانده پیشین مرزبانی استان ایلام قدردانی و سرهنگ «کیاست سپهری» به ‌عنوان فرمانده جدید مرزبانی استان ایلام معرفی شد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: