کد خبر: 3836664
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳
گروه اجتماعی ــ فرماندار مهران با اشاره به اینکه این شهرستان ‌آماده تردد زوار اربعین حسینی است، گفت: زیرساخت‌های مرز بین‌المللی مهران برای تردد در ایام اربعین فراهم و مهیا شده است.
آمادگی مرز بین‌المللی مهران برای حضور و تردد زائران اربعین
به گزارش ایکنا از ایلام به نقل از روابط عمومی فرمانداری مهران، اسد قاسمی، فرماندار مهران امروز 30 مرداد ماه اظهار کرد: گام‌های موثری در زمینه اماده سازی زیرساخت‌های اربعین برداشته شده به نحوی که  امکانات و زیرساخت‌های کنونی  مهران و استان متفاوت از سال‌های گذشته است.
 
وی افزود: اهمیت و لزوم سرعت بخشی به اتمام زیرساخت‌های اربعین با توجه به حذف ویزای اربعین مضاعف شده است.
 
قاسمی بیان کرد: با توجه به پیش‌بینی‌ها، امسال  جمعیتی به مراتب بیشتر از سنوات گذشته از مرز بین‌المللی مهران تردد خواهند کرد، بنابراین در توسعه زیرساخت‌ها برای خلق عظیم‌ترین کنگره اربعین تلاش مضاعفی کرده ایم تا رضایت زائرین را شاهد باشیم.

وی  اضافه کرد: برای تسهیل در تردد در زمان اربعین، هرگونه حفاری در زمان اربعین با هماهنگی کمیته حفاری صورت گیرد، و پاسخ استعلامات برای حفاری ظرف ۴۸ ساعت انجام گیرد.

فرماندار مهران یادآور شد: علاوه بر اعتبارات شهرستانی با زحمات و دستور استاندار ایلام برای احداث روگذر و زیرگذر، کنار گذر غربی و روکش آسفالت کنارگذر غربی که نقش بسزایی در تسهیل تردد و روانسازی ترافیک به میزان قریب ۶۰ درصد دارد، مبلغی بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات زیرساخت‌های اربعین و اعتبارات استانی اختصاص داده شده است.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: