کد خبر: 3813216
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
گروه اجتماعی ــ فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به اینکه تصمیمات مطلوبی برای ساماندهی پایانه مرزی مهران گرفته شده است، گفت: مرزبانان مدت‌های طولانی در کنار خانواده خود حضور ندارند لذا رفاه مرزبانان در مرزها باید بیشتر شود.
تصمیمات مطلوبی برای ساماندهی پایانه مرزی مهران گرفته شده است
به گزارش ایکنا از ایلام، به نقل از کانال اطلاع رسانی پلیس، قاسم رضایی، فرمانده مرزبانی ناجا امروز، 30 اردیبهشت‌ماه در کمیسیون اطلاعات و عملیات مرزبانی استان ایلام با اشاره به کنگره عظیم پیاده روی اربعین حسینی(ع) در شهر مرزی مهران اظهار کرد: بسیار لذت بخش است که هر سال میلیون‌ها زائر امام حسین(ع) در ایام اربعین حسینی به مرز مهران می‌آیند و افرادی که در مرزها هستند شبانه روزی به زائران خدمتگزاری می‌کنند و این امر پسندیده‌ای است و از این جهت خوشنود هستیم که به استان ایلام سفر کنیم.
وی با اشاره به اهمیت و جایگاه ملی مرز و مرزبانی اشاره کرد و ادامه داد: مرزهای ایران اسلامی از اهمیت بالایی برخوردار هستند و لازم است مسئولان و فرماندهان با جدیت به مشکلات مرزها رسیدگی کنند.
فرمانده مرزبانی ناجا تاکید کرد: مرزبانان مدت‌های طولانی در کنار خانواده خود حضور ندارند بنابراین لازم است رفاه مرزبانان در مرزها بیشتر شود و  برای رفاه حال خانواده و فرزندان شهرک‌های مسکونی در نزدیکی محل کار آنان ایجاد شود.
سردار رضایی با اشاره به نامگذاری سال 98 از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال "رونق تولید" عنوان کرد: وظیفه ما برای تحقق شعار سال، مبارزه جدی با قاچاق است و این موضوع باید در دستور کار مرزبانان قرار گیرد.
فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به ساماندهی پایانه مرزی مهران تاکید کرد: در سطح ملی تصمیمات مطلوبی برای ساماندهی پایانه مرزی مهران گرفته شده است.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: